Добова оренда квартир в Берегово

8 пропозицій

Берегово, Шевченко 5

2-кімнат. дім

Берегово, Шевченко 5

150 Сергей Жыган
Берегово, Легоцького 71

5-кімнат. дім

Берегово, Легоцького 71

90 Nina
Берегово, Молодежная 13

4-кімнат. дім

Берегово, Молодежная 13

90 Виталий
Берегово, Шевченко 5

2-кімнат. дім

Берегово, Шевченко 5

150 Сергей Жыган
Берегово, Пров. Мукачівський 2/а

2 комн. квартира

Берегово, Пров. Мукачівський 2/а

370 glenav Бани
Берегово, Центр 9

дом

Берегово, Центр 9

100 Жанна Жанна
Берегово, Томаша Мигая 34

дом

Берегово, Томаша Мигая 34

100 Наталия Мещерякова
Берегово, Грушевськая 8

3-кімнат. дім

Берегово, Грушевськая 8

120 Ева Надь

Берегово
Берегово знаменитий термальними джерелами. Однак історія цього міста такожвражає , адже про нього стало відомо ще в далекому 16 столітті. Багатоепохальних подій побачив це містечко . Їм опановували татари і угорці , і всеце не могло , не відіб\'ється на зачарування провінційної краси.
У Берегові є пам\'ятники , які відносяться до різних епох , але найяскравішимиможна справедливо вважати ті , що представляють угорську епоху життя міста .Так , всі туристи , які приїжджають сюди , вважають своїм обов\'язком пройтисяпо вузьких вуличках і відвідати один з найкрасивіших римсько -католицькихсоборів у Закарпатті - костел , який спалили практично вщент в 13 сторіччі івідновили в 14 . У цьому місті можна провести чудовий історичний вікенд , а приїхавшиодного разу , захотіти повернутися сюди знову.
Серед інших пам\'ятників архітектури можна виділити знаменитий Графський двір ,який колись належав одному неймовірно відомому графу з Трансільванії - ГаборуБетлені . Ну , а винні льохи , які вирубують прямо в пагорбах починаючи з 17 ізакінчуючи 20 століттям , і сьогодні радують дегустаційними заходами , скрашуєтишу провінції яскравими фарбами.
Безумовно , в Берегово приїжджають і любителі оздоровитися. Басейн і термальнийкомплекс в « Жайворонка » , який не так давно відремонтований , зустрічає всіхантичної строгістю , пропонуючи комфортні водні процедури і дорослим , ідітворі . Крім цього , в місті багато невеликих ресторанчиків і кафе , де можнаіз задоволенням спробувати страви місцевої закарпатської кухні , а такожнаціональні угорські страви. Любителям домашнього вина неодмінно вартоспробувати місцеві напої , дегустація яких проводиться у винних погребах , якиху місті предостатньо .
З міста організовують екскурсії по околицях у Лушмори і в Хуст . Лумшори -невелика гірська село , яка славиться своїм сірководневим басейном і чаном , дев будь-який час року вас « зварять » на вогні , а в воду неодмінно додадутьялинових гілок. Це розвага стало дуже модним і знаменито як закарпатськеджакузі . « Звариться » в чані приїжджають сюди з усіх куточків світу. Хуст -містечко, яке пропонує всім гостям перейнятися народним духом і придбатисувеніри - вишиті речі , прикраси , глиняний посуд.
Житловий фонд в Берегово - це, як правило , невеликі затишні будинки і квартири, які задовольняють всі вимоги мандрівників . Крім того , сам містечко невелике, тому пересування по ньому на таксі , наприклад , досить дешеві.
Приїхавши в Берегово відчуваєш різку зміну ритму життя: тут не прийнятопоспішати , а до середини дня створюється враження , що місто просто заснув ,але це не зовсім так . Всі заклади поступово наповнюються туристами та іншимигостями Берегово . Неспішні прогулянки по місту , смачна їжа і можливістьпройти курс оздоровчих заходів , які подарують заряд бадьорості на цілий ріквперед - ось те , що манить в Берегово гостей не тільки з України , але й зінших держав.
Особлива краса невеликого закарпатського міста стає прекрасним спогадом , анавколишня природа додає романтики в подорож. Зняти квартиру подобово на вашсмак і гаманець завжди можна на allflat.com.ua !